Leipzig, Niemcy

Ślusarz z umiejętnością spawania

Zakres obowiązków

  • spawanie maszyn i form do produkcji prefabrykatów/ elementów betonowych
  • wszelkiego rodzaju prace ślusarskie
  • utrzymanie ruchu
  • praca na podstawie rysunku technicznego

Oczekujemy

  • prawa jazdy kat. B oraz samochodu,
  • komunikatywnej znajomości języka niemieckiego
  • umiejętności spawania MAG
  • znajomości rysunków technicznych

Oferujemy

  • 2000€-2100€ netto miesięcznie przy 168 godzinowym wymiarze czasu pracy (14,82€ b/h)
  • możliwość pracy w nadgodzinach
  • pracę w systemie 1-zmianowym
  • stabilne długoterminowe zatrudnienie
  • bezpłatne zakwaterowanie
  • wyjazd na polskiej umowie delegowania
  • możliwość zaliczek
  • wsparcie polskojęzycznych koordynatorów