12359 Berlin, Niemcy

Mechanik samochodowy

Zakres obowiązków

  • indywidualna modyfikacja seryjnych pojazdów dla osób z ograniczoną mobilnością
  • samodzielne przeprowadzanie procesów modernizacji
  • dostosowywanie i instalowanie komponentów mechanicznych oraz elektroicznych
  • diagnozowanie i usuwanie usterek w elementach konstrukcyjnych
  • zapewnianie naszych standardów jakości oraz dokumentowanie wyników pracy
  • mile widzina dobra znajomość rysunku technicznego

Oczekujemy

  • znajomości języka niemieckiego
  • wykształcenia kierunkowego
  • doświadczenia i samodzielności
  • mile widziana znajomość rysunku technicznego
  • prawo jazdy kat. B własny środek transportu mile widziany, ale nie konieczny

Oferujemy

  • niemiecką umowę o pracę z pełnym pakietem socjalnym
  • stawkę 13,00€ - 14,00€ netto/h w zależności od kwalifikacji
  • bezpłatne zakwaterowanie
  • opłacone koszty transportu
  • wsparcie zdalne polskojęzycznego koordynatora

KRAZ 6760

Sprawdź politykę prywatności