Poznaj nas

Agencja Pracy Carpediem działa na międzynarodowym rynku pracy od 10 lat. Naszym celem jest zadowolenie pracowników, których rekrutujemy oraz ich pracodawców - naszych klientów biznesowych, którym proponujemy nowoczesne rozwiązania kadrowe. Legalność naszej działalności potwierdzona jest certyfikatem KRAZ 6760.

Kontakt z nami

Laura Prudel
laura@cdpersonal.eu Rekruter +48 887 029 967
Zuzanna Schauder
z.schauder@cdpersonal.eu Manager +48 668 831 028
Iwona Mazur
mazur@cdpersonal.eu Specjalista ds. rekrutacji +48 668 817 007
Sylwia Legierska
legierska@cdpersonal.eu Specjalista ds. legalizacji pracy i pobytu +48 668 555 113
Justyna Marszał
marszal@cdpersonal.eu Doradca Klienta Biznesowego +48 668 834 228
Łukasz Lechowicz
lechowicz@cdpersonal.eu Doradca Klienta Biznesowego +48 722 004 929
Robert Liebich
r.liebich@cdpersonal.eu Doradca Klienta Biznesowego +48 722 006 602

Carpediem Personal
ul. Opolska 30, 46-060 Prószków info@cdpersonal.eu

Napisz do nas

*
*
*
*

Opinie o nas

Jestem zadowolony, jakiś czas temu dostałem pracę jako kurier w Hamburgu, do tej pory jeżdżę, nie narzekam Zarobki w porządku, w razie jakiś pytań, mogę liczyć na wsparcie z biura w Polsce jak i po stronie Niemieckiej. Darek

Kurier, Darek

Polecam Firmę. Pracowałam razem z chłopakiem w Niemczech na pakowaniu kosmetyków. Praca fajna, ludzie na zakładzie sympatyczni, wypłata była zawsze na czas i to się ceni. Mieszkanie schludne, wsparcie oraz pełne załatwienie papirologii przez firmę było na najwyższym poziomie, nie musiałam się o nic martwić.

Pohlheim, Nicole

Pracowałem sezonowo w Monachium przy montażu opon, praca jak praca, ale wypłata na czas, mieszkania normalne, bez żadnych napięć z innymi lokatorami w pensjonacie. W następnym sezonie znowu pojadę do opon. Pozdrawiam

Opony, Kryspek

Ponad rok pracowałem na produkcji prefabrykatów betonowych, fajna praca, bez monotonii, blisko granicy, co pozwalało mi na wyjazdy do Polski w każdy weekend.

Haba - Marcin W.

Umowa przejrzysta, wszystko na czas, mieszkania normalne, żadnego wyzysku, kosztów ukrytych. Wszystko załatwiane telefonicznie i mailowo , bez zbędnego biegania do biura!! Polecam.

Marek

Jeśli ktoś zna się na elektryce, chce zarobić i mieć zgraną ekipę? To firma dla takich osób. Pracuje jako elektryk przy montażu wind, wszystko co potrzebuje firma zapewnia, praca jest cały czas, jak nie montaż nowych wind, to serwisowanie i kontrola już tych które działają. Robota cały rok.

Elektryk MAP, Wiktor S.

Praca pod dachem. Fajnie że czterobrygadówka bo na dłużej mogę jechać do rodziny. Zarobki tez całkiem dobre w porównaniu z innymi firmami gdzie pracowałem. Mieszkanie na plus. Polecam.

Tartak

Pojechałem na maszyny ale powiedziałem ze mam uprawnienia na wózki i dali mi spróbować. Teraz mam jeszcze lżejszą robotę i wyższą stawkę. Za miesiąc przejmuje mnie bezpośrednio niemiecki pracodawca. Warto.

Tartak

Współpracę z agencją oceniam bardzo dobrze. Wywiązali się z umowy. Pracownicy bardzo pomocni. Otrzymałem również ustalone wynagrodzenie. Polecam wszystkim, którzy chcą zarobić.

Paweł F

Jestem bardzo zadowolona z tej agencji pracy. Podejmowałam już kilkukrotnie pracę i nigdy się nie zawiodłam. Polecam!

Kamila K

Praca fajna, kontakt z biurem zawsze osiągalny, atmosfera bdb. Pzdr!

Michał P

Agencja bardzo dobrze zorganizowana. Warto z nimi wyjeżdżać. Polecam! Po nowym roku wyjadę ponownie.

Karol M

Dobra organizacja, duży wybór ofert. Uczciwe warunki, atrakcyjne zarobki i profesjonalna obsługa :) Polecam

Agnieszka W

Ciasteczka

W celu poprawy działania strony korzystamy z ciasteczek. Zakładamy, że Ci to nie przeszkadza. Jeśli przeszkadza, opuść naszą stronę.

więcej