Stuttgart, Niemcy

Ślusarz (K/M)

Zakres obowiązków

  • cięcie, prostowanie, gięcie, piłowanie, szlifowanie, polerowanie,
  • wiercenie, gwintowanie, zwijanie sprężyn,
  • nitowanie, skręcanie, lutowanie, spawanie,
  • montaż i demontaż.

Oczekujemy

  • dostępności do pracy na jedna zmianę po ok. 9 godzin dziennie,
  • doświadczenia/ wykształcenia w zawodzie.

Oferujemy

  • wynagrodzenie – 12€ b/h + 14€ netto diety za każdy pełny przepracowany dzień (1700-1800€ netto miesięcznie)
  • pracę bez znajomości języka niemieckiego
  • pracodawca zapewnia bezpłatne zakwaterowanie
  • pracodawca zapewnia bezpłatny transport z zakwaterowania do pracy,
  • niemiecką umowę o pracę z pełnym pakietem świadczeń socjalnych bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy,
  • pracę w systemie 10-dniowym,
  • oferta długoterminowa.