Schwerin, Niemcy

Pracownik produkcji- obróbka metalu

Zakres obowiązków

POMOCNIK

  • ręczna obróbka metalu i blach (formowanie, prostowanie, cięcie)
  • obróbka elementów (wiercenie, rozwiercanie, pogłębianie, nacinanie, piłowanie, szlifowanie, gratowanie)
  • praca 2 zmianowa

FACHOWIEC

  • obsługa maszyn: prasy, piły, przecinarki
  • ustawianie maszyny zgodnie z programem obróbki
  • praca z rysunkiem technicznym
  • obsługa wózka widłowego
  • praca 3 zmianowa

Oczekujemy

  • mile widziane doświadczenie w branży metalowej- pomocnik
  • wykształcenia kierunkowego / znajomość materiałowa w branży metalowej oraz aktualnych uprawnień na wózek widłowy- fachowiec
  • znajomości języka niemieckiego
  • chęci do pracy zmianowej
  • własnego samochodu na wyjazd

Oferujemy

  • niemiecką umowę o pracę z pełnym pakietem socjalnym
  • stawkę 12,30€ b/h pomocnik 13,20€ b/h fachowiec
  • dodatki zmianowe
  • dieta 20€ netto na każdy dzień pracy
  • bezpłatne zakwaterowanie