Prószków, Polska

Pracownik biurowy (K/M)

Zakres obowiązków

  • samodzielna realizacja i koordynacja projektów rekrutacyjnych dla klientów w Niemczech,
  • utrzymywanie dobrych relacji z klientami i kandydatami do pracy,
  • prowadzenie wymaganej dokumentacji,
  • pozyskiwanie kandydatów przy wykorzystaniu różnych metod i narzędzi rekrutacyjnych.

Oczekujemy

  • znajomości języka niemieckiego,
  • gotowości do samodzielnej i zespołowej pracy,
  • łatwości nawiązywania kontaktów, komunikatywności,
  • rzetelności oraz poczucia odpowiedzialności,
  • znajomość procesu rekrutacji oraz różnych metod pozyskiwania kandydatów będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • umowę o pracę,
  • pakiet niezbędnych szkoleń,
  • atrakcyjne warunki finansowe,
  • pracę w przyjaznej atmosferze w miłym i zaangażowanym zespole.