Mönchengladbach, Niemcy

Monter konstrukcji / Ślusarz (K/M)

Zakres obowiązków

  • montaż konstrukcji stalowych,
  • podstawowe prace spawalnicze, ślusarskie,
  • utrzymywanie kontaktów z klientami,
  • stawianie hal magazynowych/ produkcyjnych.

Oczekujemy

  • doświadczenienia jako ślusarz, monter konstrukcji lub podobne
  • zaangażowania, technicznego, logicznego myślenia,
  • mile widziane prawo jazdy kat. B, BE,
  • komunikatywnej znajomości języka niemieckiego.

Oferujemy

  • wynagrodzenie 14.50€ b/h + 20€ netto za każdy przepracowany dzień,
  • pewną, stałą pracę u jednego z najlepszych specjalistów firm budowlanych,
  • samochody służbowe wyposażone w wysokiej jakości sprzęt i odzież roboczą,
  • bezpłatne zakwaterowanie,
  • dojazd z mieszkania do pracy,
  • 10 dniowy tryb pracy, następnie 4 dni wolnego.