Nowa Sól, Polska

Kontroler jakości komponentów aluminiowych

Zakres obowiązków

Carpediem Personal od ponad 10 lat świadczy usługi pośrednictwa pracy, zapewniając zatrudnienie zmotywowanych i wartościowych pracowników w różnych branżach. Nasz zespół Konsultantów, to specjaliści w branży HR, którzy kompleksowo zajmują się rekrutacją i selekcją pracowników zarówno z Polski jak i Ukrainy.

Dla naszego klienta z Nowej Soli - innowacyjnej odlewnia produkującej precyzyjne odlewy ciśnieniowe ze stopów aluminium poszukujemy 3 kandydatów na stanowisko Kontroler jakości

• wizualna kontrola jakościowa komponentów aluminiowych;
• wprowadzanie danych do systemu SAP za pośrednictwem tableta
• dbanie o porządek na stanowisku pracy;
• raportowanie wyników kontroli do przełożonego

Oczekujemy

• duża motywacja do pracy;
• ukończone 18 lat;
• nie jest wymagane doświadczenie na produkcji;
• mile widziana umiejętność czytania rysunku technicznego
• komunikatywna znajomość języka polskiego w mowie i piśmie

Oferujemy

• zatrudnienie od zaraz;
• atrakcyjne wynagrodzenie (do 23 zł netto/h) - zawsze na czas!
• umowę zlecenie;
• praca w systemie III zmianowym
• szkolenia wstępne związane z wykonywanymi obowiązkami

Możliwość zakwaterowania w odległości od 2 do 17 km od miejsca pracy

Praca jest zarówno dla Pań jak i dla Panów - poleć ją znajomym!!