Niemcy

Elektryk/ serwisant

Zakres obowiązków

  • montaż stacji i kolumn ładujących samochody elektryczne
  • wymiana liczników elektrycznych
  • konserwacja, diagnostyka i usuwanie usterek w instalacjach domowych i przemysłowych, rozwiązywanie problemów i analiza błędów
  • instalowanie i konfigurowanie kabli, modemów i sieci W-LAN
  • obsługa urządzeń pomiarowych i prowadzenie dokumentacji serwisowej
  • obsługa klienta

Oczekujemy

  • doświadczenia zawodowego
  • wykształcenia w zawodzie (mile widziane wykształcenie kierunkowe jako elektromonter, elektryk, technik elektryk lub podobne)
  • komunikatywnej znajomości języka niemieckiego
  • elastyczności i gotowości do wyjazdów na prace serwisowe

Oferujemy

  • wynagrodzenie: od 16,50€ b/h
  • 40 godzin tygodniowo pracy + możliwość nadgodzin
  • bezpłatne zakwaterowanie
  • niemiecką umowę o pracę z pełnym pakietem świadczeń socjalnych
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego (pomoc w uzyskaniu uznania zawodu)
  • do dyspozycji: samochód firmowy, telefon i tablet
  • pełne wyposażenie w wysokiej jakości odzież roboczą i narzędzia
  • praca w 2-osobowych teamach