Dla pracodawcy

Dlaczego warto podjąć z nami współpracę ?

Dzięki 10-letniemu doświadczeniu w rekrutacji, rozbudowanej i aktualizowanej bazie kandydatów, zarówno z Polski, jak i Europy Wschodniej w elastyczny sposób dopasujemy poziom zatrudnienia do bieżących Państwa potrzeb.

Nasze usługi

Outsourcing

Usługi outsourcingu opieramy o właściwie dobrany personel. Dla sprawnej obsługi projektu zatrudniamy kandydatów zarówno z Polski, jak i z za wschodniej granicy. Outsourcing pracowników ze Wschodu to wygodny sposób na uzupełnienie tymczasowych braków kadrowych. Outsourcing zapewnia ciągłość produkcji lub usługi w sytuacji. 

Leasing pracowniczy

Jeśli oczekują Państwo elastyczność i możliwości dostosowania poziomu zatrudnienia do aktualnego zapotrzebowania, to leasing pracowniczy będzie doskonałym rozwiązaniem. Pracownicy sezonowi, pozwolą zwiększyć zatrudnienie w okresie wzmożonego popytu lub w okresie urlopowym, nie angażując działu kadr/HR. W ramach usługi leasingu pracowniczego, zajmujemy się rekrutacją i pełną obsługą kadrową pracownika.

Jak współpracujemy ?

Określenie potrzeb kadrowych

Uzgodnienie warunków

Rekrutacja i selekcja kandydatów

Formalizacja pracy i pobytu


Iwona Mazur
mazur@cdpersonal.eu Specjalista ds. rekrutacji +48 668 817 007
Joanna Jodłowska
jodlowska@cdpersonal.eu Business Customer Assistant +48 722 006 602
Katarzyna Pyziak
kasia@cdpersonal.eu Specjalista ds. rekrutacji +48 722 006 627
Mateusz Mika
mika@cdpersonal.eu Konsultant ds. rekrutacji +48 887 029 967
Zuzanna Schauder
z.schauder@cdpersonal.eu Manager +48 668 831 028

Formularz kontaktowy B2B

*
*
*
*
Ciasteczka

W celu poprawy działania strony korzystamy z ciasteczek. Zakładamy, że Ci to nie przeszkadza. Jeśli przeszkadza, opuść naszą stronę.

więcej