35108 Allendorf (Eder) - Północna Hesja, Niemcy

Pracownik produkcji

Zakres obowiązków

  • ustawianie maszyn ( maszyny do obróbki ,doświadczenie na maszyn CNC mile widziane )
  • sortowanie desek na taśmie
  • obsługa heblarki / strugarki do drewna
  • obróbka drewna

Oczekujemy

  • podstawowej znajomości języka niemieckiego
  • doświadczenia na podobnym stanowisku
  • gotowości do pracy w systemie 3 lub 4 zmianowym
  • mile widziany samochód na dojazd z miejsca zamieszkania do pracy

Oferujemy

  • operator maszyn- stawkę 14,15€ b/h + 25€ netto diety za każdy pełny przepracowany dzień
  • pracownik produkcji- stawkę 13,80€ + 25€ netto diety za każdy pełny przepracowany dzień (powyżej 7 godzin)
  • dodatki zmianowe: 25% nadgodziny oraz nocki, 50% niedziele, 100% święta
  • możliwość zaliczek
  • gotowość do pracy w systemie 3 lub 4 zmianowym
  • zakwaterowanie
  • niemiecką umowę o pracę z pełnym pakietem świadczeń socjalnych
  • zdalne wsparcie polskojęzycznego koordynatora

KRAZ 6760

Opcjonalnie dodaj CV (plik PDF/Word, maksymalnie 10 Mb)
Sprawdź politykę prywatności

W celu poprawy działania strony korzystamy z ciasteczek. Zakładamy, że Ci to nie przeszkadza. Jeśli przeszkadza, opuść naszą stronę.

więcej