Prószków woj. opolskie, Polska

Specjalista ds. rekrutacji z j. ukraińskim Prószków woj. opolskie

Zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie kandydatów
  • rejestracja kandydatów w systemie rekrutacyjnym i administracyjnym
  • redagowanie i zamieszczanie ogłoszeń na portalach rekrutacyjnych, aktywny udział w social mediach
  • prowadzenie działań mających na celu budowanie i wzmacnianie wizerunku firmy na lokalnym rynku pracy
  • raportowanie prowadzonych procesów rekrutacyjnych

Oczekujemy

  • znajomości języka ukraińskiego
  • doświadczenia na podobnym stanowisku
  • łatwości nawiązywania kontaktów, komunikatywności
  • umiejętności samodzielnego planowania czasu pracy

Oferujemy

  • umowę o pracę, umowa zlecenie, w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • stałe wynagrodzenie i system premiowy
  • wdrożenie w obowiązki i wsparcie zespołu
  • dofinansowanie do szkoleń i kursów
  • pracę w przyjaznej atmosferze
  • elastyczne godziny pracy - start między 8:00 a 09:00
  • bezpłatny parking dla pracowników
  • wyjścia integracyjne
  • spotkania urodzinowe
  • swobodny dress code

KRAZ 6760

Sprawdź politykę prywatności