65611 Brechen (Hessen), Niemcy

Spawacz TIG / Ślusarz

Zakres obowiązków

SPAWACZ

  • spawanie zbiorników i basenów ze stali nierdzewnej na podstawie rysunku technicznego.

ŚLUSARZ (lub POMOCNIK)

  • przygotowywanie elementów do spawania oraz prace pomocnicze w zespole

Oczekujemy

  • znajomości języka niemieckiego
  • doświadczenia i samodzielności
  • znajomości rysunku technicznego
  • mile widziane aktualne uprawnienia spawalnicze
  • prawo jazdy kat. B i własny środek transportu mile widziany

Oferujemy

  • niemiecką umowę o pracę z pełnym pakietem socjalnym
  • stawkę spawacza 15,00€ - 16,00€ netto/h, stawkę ślusarza 13,00€ -  14,00€ netto/h
  • bezpłatne zakwaterowanie
  • opłacone koszty transportu

KRAZ 6760

Sprawdź politykę prywatności