84056 Rottenburg, Niemcy

Piaskarz / Pomocnik

Zakres obowiązków

  • czyszczenie powierzchni metalowych materiałem ściernym
  • przygotowywanie do malowania i lakierowania
  • głównie praca na maszynach oraz z częściami do maszyn, pojazdami , zbiornikami ,  felgami, ogrodzeniami i elementami dla przemysłu

Oczekujemy

  • znajomości języka niemieckiego komunikatywnej
  • doświadczenia na w.w. stanowisku
  • wykształcenia kierunkowego ( dodatkowy atut )
  • prawa jazdy kat. B i własnego środka transportu na dojazdy z miejsca zakwaterowania na miejsce pracy

Oferujemy

  • niemiecką umowę o pracę z pełnym pakietem socjalnym
  • pracę dwuzmianową
  • stawkę piaskarz 13,00€ - 14,00€ netto/h, pomocnik 11,00€ - 12,00 € netto/h
  • opłacone koszty transportu
  • mieszkanie zorganizowane i opłacone przez pracodawcę

KRAZ 4726

Sprawdź politykę prywatności