Prószków woj. opolskie, Polska

Koordynator pracowników tymczasowych z j. ukraińskim Prószków woj. opolskie

Zakres obowiązków

  • pomoc w adaptacji pracowników tymczasowych z Ukrainy
  • tłumaczenie zasad i warunków pracy
  • wsparcie pracowników w miejscu pracy
  • koordynacja mieszkań i pomoc w zakwaterowaniu pracowników
  • codzienny kontakt z pracownikami i gotowość do rozwiązywania ich bieżących problemów
  • wyjaśnianie zagadnień w zakresie wynagrodzenia i ewidencji pracowników

Oczekujemy

  • doświadczenia na podobnym samodzielnym stanowisku jako koordynator
  • znajomości języka polskiego na poziomie komunikatywnym oraz podstawowych zasad zatrudniania cudzoziemców
  • bardzo dobrej organizacji pracy
  • mobilności i dyspozycyjności (aktualne prawo jazdy kat. B)
  • komunikatywności i nastawienia na realizację celów
  • gotowości do podjęcia długoterminowej współpracy
  • stałej współpracy z rekrutacją, kadrami, księgowością, handlowcami oraz pracownikami agencji
  • dbania o aktualizację miejsc noclegowych

Oferujemy

  • ciekawą pracę na samodzielnym stanowisku z możliwością realizacji własnych pomysłów oraz dużą swobodą w podejmowaniu działań
  • umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • stałe wynagrodzenie i system premiowy
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon)
  • pracę w przyjaznej atmosferze
  • bezpłatny parking dla pracowników
  • wyjścia integracyjne
  • spotkania urodzinowe
  • swobodny dress code

KRAZ 6760

Sprawdź politykę prywatności