Prószków, Польща

Konsultant ds. rekrutacji pracowników ze Wschodu

Обов'язки

  • realizacja procesów rekrutacyjnych (rekrutacja pracowników z Ukrainy, Mołdawii, Białorusi zarówno z rynku polskiego jak i pozostałych rynków wschodnich)
  • budowanie długofalowych relacji z pracownikami
  • selekcja aplikacji, kontakt telefoniczny z kandydatami
  • koordynacja zatrudnionych pracowników
  • tworzenie oraz zamieszczanie ogłoszeń rekrutacyjnych

Чого ми очікуємо

  • dobra znajomość języka ukraińskiego, rosyjskiego oraz komunikatywna polskiego
  • spontaniczność, otwartość na nowe wyzwania
  • znajomość wschodniego rynku pracy
  • gotowość do podjęcia długoterminowej współpracy
  • podstawowa wiedza z zakresu  przepisów dotyczących zatrudniania pracowników z Ukrainy
  • mile widziane prawo jazdy kat. B
  • znajomość pakietu MS Office
  • łatwość nawiązywania kontaktów oraz umiejętność pracy w zespole
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Пропонуємо

  • umowa o pracę
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju osobistego
  • niezbędne narzędzia do pracy (telefon , laptop)
  • przyjazna atmosfera pracy

Подати заявку через формуляж

За бажанням додайте резюме (файл PDF / Word, максимум 10 Мб)

Більше