Ознайомтесь з нами

Agencja Pracy Carpediem працює на міжнародному ринку праці вже 10 років. Надаємо найкращі послуги та рішення.

Зв'яжіться з нами

Kamil Rudziński
rudzinski@cdpersonal.eu Projekt Manager +48 887 033 031
Maryna Odud
maryna@cdpersonal.eu Specjalista ds. rekrutacji +48 887 049 998
Sylwia Legierska
legierska@cdpersonal.eu Specjalista ds. legalizacji pracy i pobytu +48 668 555 113
Bohdan Skrypnyk
bohdan@cdpersonal.eu Specjalista ds. rekrutacji +48 887 023 357
Justyna Marszał
marszal@cdpersonal.eu Doradca Klienta Biznesowego +48 668 834 228
Bartosz Stępień
stepien@cdpersonal.eu Doradca Klienta Biznesowego +48 887 029 961
Dmytro Kostiuchenko
dmytro@cdpersonal.eu Rekruter/Koordynator +48 668 832 171

Carpediem Personal
ul. Opolska 30, 46-060 Prószków info@cdpersonal.eu

Напишіть до нас

*
*
*
*

Відгук про нас

Dostałem propozycję pracy na Tartaku, pan z biura przekonywał mnie że praca nie jest zła. Ale wiadomo jak to jest na Tartaku! Ale życie mnie zmusiło jednak do wyjazdu na ten tartak... Teraz mogę napisać tylko że niepotrzebnie się opierałem, praca nie jest zła, jest wszystko tak jak Pan Dawid zapewniał, wynagrodzenie jest lepsze niż się spodziewałem. Jeśli ktoś szuka pracy, to ją znajdzie. Jeśli ktoś narzeka, to nigdy nie będzie zadowolony z życia i z pracy. Osobiście chwalę pracę na Tartaku. Kasa jest większa niż się wydaje w czasie rozmowy. Żałuję że tak późno dałem się namówić na pracę. Również polecam kontakt z Panem Dawidem, konkretny człowiek który wie jak wygląda praca od środka, na Tartaku. Pozdrawiam dla Pana Dawida oraz Panią która też wcześniej namawiała mnie na tartak. Jeszcze raz dzięki. Andrzej P.

Andrzej P

Jestem zadowolony, jakiś czas temu dostałem pracę jako kurier w Hamburgu, do tej pory jeżdżę, nie narzekam Zarobki w porządku, w razie jakiś pytań, mogę liczyć na wsparcie z biura w Polsce jak i po stronie Niemieckiej. Darek

Kurier, Darek

Polecam Firmę. Pracowałam razem z chłopakiem w Niemczech na pakowaniu kosmetyków. Praca fajna, ludzie na zakładzie sympatyczni, wypłata była zawsze na czas i to się ceni. Mieszkanie schludne, wsparcie oraz pełne załatwienie papirologii przez firmę było na najwyższym poziomie, nie musiałam się o nic martwić.

Pohlheim, Nicole

Pracowałem sezonowo w Monachium przy montażu opon, praca jak praca, ale wypłata na czas, mieszkania normalne, bez żadnych napięć z innymi lokatorami w pensjonacie. W następnym sezonie znowu pojadę do opon. Pozdrawiam

Opony, Kryspek

Ponad rok pracowałem na produkcji prefabrykatów betonowych, fajna praca, bez monotonii, blisko granicy, co pozwalało mi na wyjazdy do Polski w każdy weekend.

Haba - Marcin W.

Umowa przejrzysta, wszystko na czas, mieszkania normalne, żadnego wyzysku, kosztów ukrytych. Wszystko załatwiane telefonicznie i mailowo , bez zbędnego biegania do biura!! Polecam.

Marek

Jeśli ktoś zna się na elektryce, chce zarobić i mieć zgraną ekipę? To firma dla takich osób. Pracuje jako elektryk przy montażu wind, wszystko co potrzebuje firma zapewnia, praca jest cały czas, jak nie montaż nowych wind, to serwisowanie i kontrola już tych które działają. Robota cały rok.

Elektryk MAP, Wiktor S.

Praca pod dachem. Fajnie że czterobrygadówka bo na dłużej mogę jechać do rodziny. Zarobki tez całkiem dobre w porównaniu z innymi firmami gdzie pracowałem. Mieszkanie na plus. Polecam.

Tartak

Pojechałem na maszyny ale powiedziałem ze mam uprawnienia na wózki i dali mi spróbować. Teraz mam jeszcze lżejszą robotę i wyższą stawkę. Za miesiąc przejmuje mnie bezpośrednio niemiecki pracodawca. Warto.

Tartak

Cookie

Ми використовуємо файли cookie для покращення роботи веб-сайту. Ми припускаємо, що з цим у вас все гаразд. Якщо це вас турбує, залиште наш сайт

Більше