Prószków, Polska

Przedstawiciel handlowy ds. pozyskiwania Klientów APT (K/M)

Zakres obowiązków

  • realizacja polityki personalnej Agencji,
  • poszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów,
  • przygotowywanie ofert handlowych,
  • organizowanie i prowadzenie negocjacji,
  • przygotowywanie projektów umów na świadczenie pracy tymczasowej,
  • utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami,
  • sporządzanie wymaganych raportów i sprawozdań,
  • budowanie pozytywnego wizerunku Pracodawcy.

Oczekujemy

  • wykształcenia średniego lub wyższego,
  • doświadczenia w pozyskiwaniu nowych klientów,
  • umiejętności negocjacyjnych,
  • znajomości prawa pracy i ustawy o zatrudnianiu pracowników tymczasowych,
  • silnej orientacji na wyniki, otwartości na nowe doświadczenia, kreatywności i dobrej organizacji pracy,
  • dużej samodzielności w działaniu,
  • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office,
  • prawa jazdy kat. B.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie - stawiamy na długoterminową współpracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • pracę w przyjaznej atmosferze w miłym i zaangażowanym zespole,
  • samodzielność oraz odpowiedzialność w realizacji zadań,
  • narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych zadań.