Meerane, Niemcy

Produkcja siedzeń samochodowych (K/M)

Zakres obowiązków

  • praca w renomowanym koncernie samochodowym,
  • tapicerowanie pokrowców samochodowych,
  • montaż elementów wyposażenia samochodów,
  • kontrola produktu końcowego.

Oczekujemy

  • co najmniej komunikatywnej znajomości języka niemieckiego,
  • gotowości do pracy zmianowej – 3 zmiany (FS pon. – sob.; SS pon. – pt.; NS nd. – pt.),
  • prawo jazdy kat. B i własny środek transportu będą dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • stawkę 13,44€ b/h (od 1500€ netto miesięcznie na pierwszej klasie podatkowej; 1800€ netto miesięcznie na trzeciej klasie podatkowej),
  • dodatek 25% do stawki podczas pracy w nocy,
  • niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony z pełnym pakietem świadczeń socjalnych,
  • bezpłatne zakwaterowanie,
  • gwarantowane 38 godzin tygodniowo.