Horgau, Niemcy

Pracownik produkcji rolet / markiz

Zakres obowiązków

  • obróbka tkanin
  • wykonywanie prac związanych z cięciem, szyciem i spawaniem
  • produkcja specjalna według dostarczonych rysunków
  • obsługa maszyn do szycia i zgrzewania
  • kontrola jakości

Oczekujemy

  • umiejętności pracy w zespole
  • gotowości do pracy w nadgodzinach
  • podstawowej znajomości języka niemieckiego
  • mile widziane doświadczenie zawodowe w zakresie obróbki materiałów włókienniczych
  • sprawności manualnej
  • prawa jazdy kat. B

Oferujemy

  • wynagrodzenie 12,00 - 13,00 € brutto/h
  • możliwość pracy w nadgodzinach
  • służbowy samochód
  • możliwość zaliczek
  • niemiecką umowę o pracę z pełnym pakietem świadczeń socjalnych
  • zapewniamy zakwaterowanie
  • możliwość podjęcia pracy w parze