Prószków, Polska

Pracownik biurowy z językiem niemieckim

Zakres obowiązków

  • samodzielna realizacja i koordynacja projektów rekrutacyjnych dla klientów w Austrii
  • utrzymywanie dobrych relacji z klientami i kandydatami do pracy
  • prowadzenie wymaganej dokumentacji
  • pozyskiwanie kandydatów przy wykorzystaniu różnych metod i narzędzi rekrutacyjnych

Oczekujemy

  • znajomości języka niemieckiego
  • gotowości do samodzielnej i zespołowej pracy
  • łatwości nawiązywania kontaktów, komunikatywności
  • rzetelności oraz poczucia odpowiedzialności
  • znajomość procesu rekrutacji oraz różnych metod pozyskiwania kandydatów będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • długoterminową pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • indywidualne przyuczenie do obowiązków
  • atrakcyjne warunki finansowe
  • pracę w przyjaznej atmosferze w miłym i zaangażowanym zespole