Südharz, Niemcy

Operator wózka widłowego (K/M)

Zakres obowiązków

  • przewożenie wyrobów (sklejka i tarcica) za pomocą wózków widłowych - czołowych 8 i 15 tonowych,
  • załadunek i rozładunek samochodów ciężarowych,
  • nadzór nad magazynem i drobne prace magazynowe.

Oczekujemy

  • znajomości języka niemieckiego,
  • prawa jazdy kat. B oraz samochodu,
  • gotowości do podjęcia pracy w systemie 4-zmianowym.

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie – stawka 11,38 € b/h + 33€ netto diety za każdy pełny przepracowany dzień i dodatki zmianowe,
  • dodatki zmianowe: 25% nadgodziny oraz nocki, 50% niedziele, 100% święta,
  • premię w wysokości 150€ za polecenie pracownika,
  • mieszkanie - koszt ok. 350€ miesięcznie (pokoje dwuosobowe),
  • niemiecką umowę o pracę z pełnym pakietem świadczeń socjalnych,
  • możliwość przejęcia bezpośrednio przez pracodawcę.