Niedereschach okolice Sttutgartu, Niemcy

Operator wózka widłowego bez znajomości języka niemieckiego

Zakres obowiązków

  • załadunek, rozładunek (praca na wózku widłowym)
  • sortowanie wyrobów drzewnych
  • praca przy obsłudze maszyn produkcyjnych

Oczekujemy

  • prawa jazdy kat. B oraz samochodu
  • doświadczenia na podobnym stanowisku
  • gotowości do podjęcia pracy w systemie 2 zmianowym
  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe

Oferujemy

  • pracę bez znajomości języka niemieckiego
  • wynagrodzenie 1750€ netto przy 168 godzinowym wymiarze czasu pracy
  • bezpłatne zakwaterowanie
  • możliwość nadgodzin
  • legalne zatrudnienie (A1, karta EKUZ)
  • świadczenia urlopowe oraz dodatki zmianowe
  • możliwość zaliczek
  • wsparcie koordynatorów

KRAZ 6760