Philippsburg, Niemcy

Monter wind/elektryk

Zakres obowiązków

  • składanie/ montaż/ okablowanie poszczególnych komponentów w  funkcjonalne podzespoły i instalacje
  • praca z schematami połączeń i planami elektronicznymi/ rysunkiem technicznym
  • budowa, instalacja, montaż i serwis

Oczekujemy

  • znajomości technicznych rysunków elektrycznych
  • doświadczenia w zawodzie
  • mile widziany własny środek transportu

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie – 14€ b/h + 14€ netto diety za każdy pełny przepracowany dzień
  • pracę bez znajomości języka niemieckiego
  • bezpłatne zakwaterowanie
  • bezpłatny transport z zakwaterowania do pracy
  • niemiecką umowę o pracę z pełnym pakietem świadczeń socjalnych bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy
  • pracę długoterminową