Göttingen, Niemcy

Magazynier/Operator wózka widłowego

Zakres obowiązków

  • prace magazynowe
  • obsługa wózka widłowego (czołowy 3,5 tonowy) - możliwość zdobycia uprawnień na zakładzie!

Oczekujemy

  • znajomości języka niemieckiego (możliwość wyjazdu w grupie, wystarczy jedna osoba z językiem niemieckim)
  • prawa jazdy i samochodu (możliwość wyjazdu w grupie, wystarczy jedna osoba z samochodem)
  • europejskiego zaświadczenia o niekaralności (może być polskie)

Oferujemy

  • stawkę od 12,50€ wzwyż w zależności od kwalifikacji
  • darmowe zakwaterowanie na start!
  • możliwość wyjazdu w parach i w grupach
  • pracę długoterminową
  • pracę w systemie dwuzmianowym
  • niemiecką umowę o pracę z pełnym pakietem świadczeń socjalnych
  • opiekę polskiego koordynatora