Muggensturm, Niemcy

Magazynier

Zakres obowiązków

  • obsługa magazynu, kompletowanie zamówień, przyjmowanie i wydawanie towaru
  • przestrzeganie procedur magazynowych
  • załadunek, rozładunek (praca na wózku widłowym)
  • sporządzanie dokumentacji magazynowej

Oczekujemy

  • uprawnień na wózki widłowe
  • znajomości języka niemieckiego w mowie i piśmie
  • doświadczenia na podobnym stanowisku
  • samodzielności i komunikatywności, dobrej organizacji pracy
  • prawa jazdy kat. B oraz własnego samochodu

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w systemie jednozmianowym 7.00-15.30
  • wyjazd na polskiej umowie delegowania
  • opieka koordynatora
  • możliwośc zaliczek
  • ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku
  • bezpłatne zakwaterowanie
  • zwrot kosztów za test na COVID!