Prószków, Polska

Konsultant ds. rekrutacji z j. ukraińskim/rosyjskim

Zakres obowiązków

· pozyskiwanie i rekrutacja pracowników ze Wschodu oraz z Polski

· samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych

· redagowanie i zamieszczanie ogłoszeń, selekcja CV, skuteczne prowadzenie rekrutacji na stanowiska niższego i średniego szczebla na rynkach wschodnich i polskim

· budowanie relacji z kandydatami (także w serwisach społecznościowych)

· weryfikacja dokumentów kandydatów niezbędnych do legalnego zatrudnienia

· współpraca ze specjalistą ds. legalizacji pracy i pobytu oraz zespołem handlowców

· pozyskiwanie kontaktów oraz współpraca z partnerami na Ukrainie w zakresie realizacji projektów rekrutacyjnych

Oczekujemy

· bardzo dobrej znajomości języka ukraińskiego/ rosyjskiego oraz polskiego– wymóg konieczny

· umiejętności w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych

· doświadczenia na podobnym stanowisku

· doświadczenia w budowaniu oraz utrzymywaniu pozytywnych relacji z kandydatami i pracownikami

· umiejętności planowania i dobrej organizacji czasu pracy

·  dokładności i skrupulatności  w rozwiązywaniu powierzonych zadań

·  samodzielności w działaniu, komunikatywności, determinacji i samodyscypliny

Oferujemy

· pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o międzynarodowym zasięgu

· stabilność zatrudnienia

· atrakcyjne wynagrodzenie

· niezbędne narzędzia pracy

· możliwość kreowania i wdrażania własnych pomysłów

· bezpłatne szkolenia rozwijające wiedzę i umiejętności

· bardzo dobrą kawę

· swobodną atmosferę pracy