Mönchengladbach, Niemcy

Kierownik budowy (K/M)

Zakres obowiązków

  • koordynowanie i kontrola zleceń,
  • tworzenie planu prac budowlanych w programie MS-Project,
  • współpraca z zleceniodawcami i podwykonawcami,
  • prowadzenie i dokumentacja  projektu budowlanego.

Oczekujemy

  • wykształcenia technicznego/ wyższego w dziedzinie inżynierii budowlanej lub masz doświadczenia jako technik budowlany (konstrukcje żelbetonowe),
  • zaangażowania i współpracy,
  • prawa jazdy kat. B,
  • komunikatywnej  znajomości języka niemieckiego.

Oferujemy

  • długoterminową, pewną i stałą pracę u jednej z najlepszych firm budowlanych,
  • możliwość szybkiego rozwoju i poszerzania umiejętności poprzez szkolenia,
  • bezpłatne zakwaterowanie
  • służbowy samochód, telefon i laptop,
  • wysokie wynagrodzenie,
  • 10 dniowy tryb pracy – czyli 10 dni pracy następnie 3 dni wolnego.