Arnstadt, Niemcy

Elektryk zakładowy

Zakres obowiązków

  • planowanie, monitorowanie i przeprowadzanie regularnej konserwacji linii produkcyjnych na zakładzie
  • koordynacja i realizacja wszelkich prac naprawczych na zakładzie
  • monitorowanie i przegląd prac naprawczych prowadzonych przez zewnętrznych usługodawców

Oczekujemy

  • doświadczenia/ wykształcenia w zawodzie (mile widziane wykształcenie zawodowe jako technik mechatronik, elektryk przemysłowy, mechanik przemysłowy, technik elektronik, inżynier elektryk, elektryk lub podobne)
  • komunikatywnej znajomości języka niemieckiego

Oferujemy

  • wynagrodzenie: 2300€ brutto/ miesiecznie
  • 40 godzin tygodniowo pracy + możliwość nadgodzin
  • pracę w systemie 2-zmianowym (dniówki i popołudniówki) od poniedziałku do piątku
  • zakwaterowanie
  • umowę o pracę bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy z pełnym pakietem świadczeń socjalnych
  • pracę długoterminową