Chemnitz, Niemcy

Elektryk montaż szaf

Zakres obowiązków

  • montaż szaf sterowniczych na podstawie schematów/planów prądu
  • montaż podzespołów w szafach sterowniczych na podstawie rysunku technicznego
  • okablowanie modułów

Oczekujemy

  • doświadczenia/ wykształcenia w zawodzie
  • komunikatywnej znajomości języka niemieckiego
  • dostępności do pracy w systemie dwuzmianowej (dniówki i popołudniówki)
  • mile widziane prawo jazdy kat. B i własny samochód

Oferujemy

  • wynagrodzenie wzrastające:

                        14,00€ b/h pierwsze 6 tygodni
                        15,56€ b/h po 6 tygodniu
                        16,24€ b/h po 3 miesiącach
                        17,59€ b/h po 5 miesiącach
                        19,62€ b/h po 7 miesiącach

  • premie, dodatki świąteczne, możliwość pracy w nadgodzinach oraz możliwość bezpośredniego zatrudnienia u pracodawcy niemieckiego
  • zakwaterowanie (przez pierwszy miesiąc koszt pokrywa pracodawca)
  • niemiecką umowę o pracę z pełnym pakietem świadczeń socjalnych
  • pracę długoterminową