Landsberg, Niemcy

Elektronik/ Mechatronik (K/M). Utrzymanie ruchu.

Zakres obowiązków

  • analiza błędów i rozwiązywanie problemów w systemach pneumatycznych, hydraulicznych i elektrycznych,
  • przegląd, monitorowanie i ciągła optymalizacją systemów,
  • naprawa i konserwacja systemów produkcyjnych,
  • planowanie i wykonywanie prac adaptacyjnych na maszynach półautomatycznych i w pełni automatycznych tworzących i aktualizujących dokumentację techniczną.

Oczekujemy

  • znajomości języka niemieckiego,
  • prawa jazdy kat. B oraz samochodu,
  • doświadczenia/ wykształcenia w zawodzie (mile widziane wykształcenie zawodowe jako technik mechatronik, elektryk przemysłowy, mechanik przemysłowy, technik elektronik, inżynier elektryk, elektryk lub podobne).

Oferujemy

  • wynagrodzenie: 2200€ – 2300€ netto miesięcznie,
  • pracę w systemie 1-zmianowym (39 godzin tygodniowo pracy + możliwość nadgodzin),
  • bezpłatne zakwaterowanie,
  • umowę o pracę z pełnym pakietem świadczeń socjalnych, przejęcie bezpośrednio przez niemieckiego pracodawcę po przepracowanym miesiącu,
  • pracę długoterminową.