Prószków woj. opolskie, Polska

Specjalista ds. sprzedaży z językiem niemieckim Prószków woj. opolskie

Zakres obowiązków

  • przygotowanie ofert handlowych oraz prowadzenie negocjacji handlowych
  • bieżąca obsługa pozyskanych klientów
  • poszukiwanie i pozyskiwanie nowych kontrahentów na rynku niemieckim
  • realizacja planów sprzedażowych
  • współpraca z działem rekrutacji - koordynowanie zatrudniania pracowników na prowadzone projekty

Oczekujemy

  • znajomości języka niemieckiego umożliwiającej płynną komunikację i budowanie relacji z klientami
  • doświadczenia w sprzedaży i obsłudze klienta
  • gotowości do odbywania podróży służbowych na terenie Niemiec (prawa jazdy kat. B)
  • samodzielności w działaniu, determinacji i samodyscypliny

Oferujemy

  • umowę o pracę, umowę zlecenie, w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • pełne wdrożenie na stanowisku pracy
  • atrakcyjny system wynagrodzenia z premiami uzależnionymi od wyniku
  • bezpłatne szkolenia rozwijające wiedzę i umiejętności
  • pracę w przyjaznej atmosferze
  • elastyczne godziny pracy - start między 8:00 a 09:00
  • bezpłatny parking dla pracowników
  • wyjścia integracyjne
  • spotkania urodzinowe

KRAZ 6760

Sprawdź politykę prywatności