58119 Hagen, Niemcy

Pracownik produkcji z uprawnieniami na wózki widłowe bez znajomości języka niemieckiego- start lipiec

Zakres obowiązków

  • prace przy obróbce metalu, formowanie (blachy/druty stalowe)
  • produkcja wyrobów metalowych
  • wykładanie masy na blachę 100x50cm i nadzorowanie pieca w którym się wypieka
  • wkładanie gotowych produktów do worków po 25kg i układanie ich na palety
  • przewożenie palet na wózku widłowym

Oczekujemy

  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • aktualne uprawnienia na wózki widłowe
  • umiejętności pracy zespołowej i samodzielnej
  • sprawności fizycznej i sumienności
  • samochodu na dojazdy z miejsca zamieszkania do pracy

Oferujemy

  • pracę w systemie 2 zmianowym
  • stawkę od 11€ do 13€ netto/ h
  • zakwaterowanie zapewnione i opłacone przez pracodawcę

KRAZ 6760

Sprawdź politykę prywatności